Zpravodajství

Michal David odjel relaxovat na Borneo

Michal David odjel relaxovat na Borneo
Zdroj: Korzo

Hudební skladatel Michal David si ještě vychutnal reakci diváků na první premiéru nového muzikálu a pak se svou ženou Marcelou dnes ráno odjel na deset dní na Borneo. "Připravuji tam dva galavečery, takže spojím příjemné s užitečným," říká. "Nutně si už potřebuji odpočinout, cítím se dost vyčerpaný."

Michal David za posledních pět let napsal tři muzikály. Oba předešlé, Kleopatra a Tři mušketýři, se setkaly s nebývalou přízní publika, a proto není náhodou, že na Angeliku se už prodalo 100 000 vstupenek.

Podle autora hudby Michal Davida je Angelika ještě zajímavější, protože je plná překvapení. "Pro mě alespoň byl tento muzikál nejtěžší ze všech. Jak po stránce hudební, tak po stránce časové, protože režisér Jozef Bednárik je velmi precizní a spolupracovat s ním byla pro mě obrovská zkušenost," pochvaluje si Michal David. "Celému projektu dodal obrovskou vizi. Myslím, že představení doslova postavil, dělalo se na něm o sobotách, nedělích i celé noci."

O Michalu Davidovi jeho přátelé a známí dobře vědí, že je velkým příznivcem numerologie, zajímají ho horoskopy a výborně vykládá karty. Všechny předchozí premiéry také konzultoval s odborníky na tyto obory. Tentokrát ponechal vše náhodě. Více než na hvězdy na nebi vsadilo divadlo Broadway na hvězdy skutečné. V hlavních rolích alternují Monika Absolonová, Leona Machálková, Dasha, v dalších pak Petra Janů, Šárka Vaňková, Linda Finková, Zuzana Norisová. Z mužů Josef Vojtek, Bohuš Matuš, Marian Vojtko, Tomaš Savka, Pavel Vítek, Josef Bohuš a další.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz