Zpravodajství

Robbie vyměnil doktory za maminku

Robbie vyměnil doktory za maminku
Zdroj: EMI

Vypadalo to, že odvykací kúra, již Robbie Williams podstupoval na speciální klinice v Arizoně, konečně přinese zdravé plody. Týden před jejím ukončením se však náhle rozhodl, že léčbu ukončí a vrátí se zpátky do Kalifornie.

Přemlouvání zděšených lékařů připomínalo spíš házení hrachu na stěnu. Byl k němu naprosto hluchý. Větší důvěru než zdravotnický personál v něm totiž budí jeho matka Jane, na níž je až chorobně závislý. Robbie věří, že s její pomocí nejen dokončí celý rehabilitační program, ale završí i jeho následnou závěrečnou fázi, jež měla probíhat právě v Los Angeles.

Šestapadesátiletá žena si uvědomuje, že převzala nelehkou úlohu. S alkoholiky i narkomany má zkušeností až nad hlavu. Působí totiž jako poradkyně osob, které se dostaly do závislosti na omamných látkách a snaží se jim pomoci ji překonat. Dobře ví, jak je důležité, aby k odvykání docházelo z vlastní svobodné vůle.

Proto ji tak nadchlo synovo rozhodnutí, jež učinil letošního 13. února, v den svých třiatřicátých narozenin. "Nemohl si k nim dát lepší dárek," zdůraznila médiím. Obavy, jež ve skrytu duše sdílí spolu s lékaři, se týkají zejména Robbieho pobytu v Los Angeles. Sice se dostane do bezpečí domova, ale na druhé straně ho to bude pokoušet, aby se vrátil i ke starému způsobu života. Jan mu v tom však hodlá zabránit všemi prostředky a je přesvědčena, že se jí podaří docílit, aby opět nesklouzl z vytčené cesty.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz