Zpravodajství

Jennifer Hudson pobláznila soška Oscara

Jennifer Hudson pobláznila soška Oscara

Nadměrný žal i nebetyčné štěstí mohou u emotivních jedinců vyvolat prapodivné až nepochopitelné změny chování. Téměř čítankovým příkladem je zřejmě i herečka a zpěvačka Jennifer Hudson, jejíž výkon ve vedlejší roli ve snímku Dreamgirls jí vynesl nejen Zlatý globus, ale také vysoce ceněnou sošku Oscara.

Už první ocenění v ní vyvolalo téměř posedlost. "Když jsem dostala Globus," přiznala médiím, "nedokázala jsem se od něho ani na chvíli odloučit." První dva týdny ho nosila neustále s sebou. Když se ceny musela vzdát, aby ji rytci mohli opatřit jejím jménem, utrpěla šok a netrpělivě čekala, až se k ní opět vrátí.

Vlastnictví Oscara však Jennifer prožívá ještě dramatičtěji. Zejména krátkodobé rozloučení, jež na ni čeká za stejného důvodu - kvůli vyrytí jejího jména. Soška se pro ni stala nejcennějším pokladem, který kdy měla. Po dlouhém zvažování, jak ji nejlépe uctít, se rozhodla, že pro ni potřebuje skutečně důstojnou schránku. Nechala si proto zhotovit jakýsi relikviář, který při otevření dvířek spustí ústřední melodii z filmu, za nějž ji obdržela.

Navíc zvažuje, že zlatý symbol svého uměleckého talentu, jež je podle jejího názoru příliš prostý a neokázalý, přizdobí módními doplňky. Například parukou s afrolookem.

Jennifeřin životní partner James Peyton zatím její počínání mlčky toleruje. Uvědomuje si však, že mu v Oscarovi vyvstala vážná konkurence a bude s ním muset soupeřit o lásku milované bytosti. Vítězství však v kapse ještě stále nemá.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz