Zpravodajství

VIDEO: Smrt číhala na řidiče u Hradce Králové

VIDEO: Smrt číhala na řidiče u Hradce Králové
Zdroj: TV Nova

Tragická nehoda se stala na silnici z Hradce Králové do Černilova. Krátce po poledni se tady čelně srazila dvě auta. Řidič jednoho z nich zemřel, druhý byl převezen do královéhradecké nemocnice.

Řidič tohoto auta jel směrem na Hradec Králové a snažil se předjet škodovku, která jela 90kilometrovou rychlostí před ním.

Řidič červeného auta jel podle svědků dost rychle. Z auta zbyla hromada plechů, podle odborníků, řidič neměl při tak velkém nárazu šanci přežít.

Řidič druhého auta zůstal uvnitř zaklíněn. Hasiči ho za pomocí techniky museli vyprostit.

Policisté silnici uzavřeli, protože odstraňování nehody zabralo několik hodin. Dopravní tah byl zprůjezdněn až po 15. hodině.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz