Zpravodajství

Opilý saniťák jel se zapnutým majákem

Opilý saniťák jel se zapnutým majákem
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

O řidičích, kteří pijí alkohol a pak si klidně sednou za volant, vám občas říkáme. Podle všeho poprvé se ale stalo, že na Mladoboleslavsku policie zastavila dokonce řidiče sanity, který byl opilý. A nejenom to. Ve chvíli, kdy jej kontrolovali jel se zapnutým majákem. Nevezl ovšem naštěstí žádného pacienta a ani nejel k případu. Maják si zapnul pro pobavení, aby mu cesta z diskotéky, kde předtím byl, lépe ubíhala.

 

Saniťák se nejprve podle všeho dobře bavil na této diskotéce v Krnsku.

Kolem třetí hodiny se vydal domů. S kamarádem nastoupili do sanity, pustil maják a dupnul na plyn. Jenže blikající auto z jiného okresu zaujalo mladoboleslavské policisty.

Policisté začali auto pronásledovat.Policisté nakonec řidiče ujíždějícího v sanitě zastavili až na třetí pokus tady v čerpací stanici.

Když po zhruba osmi kilometrech od diskotéky konečně zastavil, bylo policistům jasné, kolik uhodilo.

Foukání do balónku to ještě potvrdilo. Kolik toho saniťák vypil, bude jasné až příští týden, kdy policisté obdrží výsledky rozboru krve. Že to neměl dělat, už ví teď velmi dobře nejen on a jeho kamarád, před kterým se předváděl.

Kromě tučné pokuty bude ale muset svému řidičáku na nějaký čas dát zřejmě sbohem a majákem si také zabliká snad už jen na dvorku, kde jeho soukromá terénní sanita nyní odpočívá.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz