Zpravodajství

Madonna ohrozila život svých synů

Nikdo by si netroufl zpochybňovat, že na maminčině klíně je dětem nejlépe. Ovšem existují situace, v nichž je podobné počínání až životu nebezpečné. Hlavně při jízdě autem. Přímo lavinu nevole proto vyvolala popová královna Madonna, již očití svědci přistihli, jak zcela nezodpovědně v pohybující se limuzíně svírá v náručí adoptivního synka Davida.

"Nebyl v dětské sedačce, neměl ani bezpečnostní pásy," svěřila se novinářům jedna rozhořčená přihlížející, která si povšimla luxusního vozu, jenž opouštěl kabalistické centrum v Los Angeles. Přepychový vůz řídil Madonnin manžel Guy Ritchie, jenž proti jednání své choti zřejmě neměl nejmenší výhrady.

V podstatě stejná situace se opakovala také o den později. Na klíně Madonny ovšem tentokrát neseděl David, ale její vlastní šestiletý syn Rocco. Jak se dalo předpokládat, mluvčí slavné zpěvačky se okamžitě proti podobnému nařčení ostře ohradil. Takže celá záležitost zůstala v rovině tvrzení proti tvrzení.

Na rozdíl od Britney Spears, jejíž náhlý odjezd na útěku před dotěrnými paparazzi se synkem Seanem Prestonem na klíně byl fotograficky zdokumentován a zveřejněn, Madonně nehrozí, že by si ji na kobereček pozval úřad pro děti a mládež. Britney tomu však neušla.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz