Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Madonna navrhla kolekci oblečení, k dostání bude také v Praze

Americká zpěvačka Madonna bude znovu v Praze. Tentokrát však pouze na billboardech v obchodech oděvní firmy H&M. Server nova.cz vám jako první přináší ukázky z nové kolekce, která právě v polovině března vstupuje také do českých obchodů řetězce H&M. Kolekci oblečení Madonna nazvala „M by Madonna" (M od Madonny).


 

Pokračuje tak spolupráce mezi zpěvačkou a firmou. Margareta van den Bosch, vedoucí návrhářka firmy společně s Madonnou vytvořily linii oblečení, „která odráží cit pro módu, moderní eleganci a ženskost."

„Madonna má obdivuhodný cit pro módu a módní trendy. Je to naprostá profesionálka, vždy inspirativní a nadšená. Projevila mimořádné zaujetí pro ty nejmenší designerské detaily. Výsledkem je kolekce, kterou si lidé mohou skutečně zamilovat a nosit po řadu dalších sezon," uvedla pro server nova.cz návrhářka Margareta van den Bosch.

Spolupráce oděvního firmy a Madonny začala už v loňském roce. Tehdy firma připravila oddychovou část oblečení pro zpěvačku a její štáb během loňského světového turné, se kterým zavítala také do Prahy.

Kolekce M od Madonny se bude prodávat celkem ve 28 zemích. H&M má dnes více než 1300 obchodů po celém světě (Evropa, Severní Ameriky a Střední východ).


Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz