Zpravodajství

Aristokrat nabízí svého psa jako svědka na svatbách gayů

Aristokrat nabízí svého psa jako svědka na svatbách gayů
Zdroj: TV Nova

Výstřední šlechtic nabízí svého slavného a bohatého psa Jaspera, který je podle něj "také trochu gay", jako svědka na svatbách párů stejného pohlaví, které se konají na jeho venkovském sídle.

"Jasper je perfektní svědek," říká Sir Benjamin Slade o svém psovi neurčité rasy. "Nemusíte od něj čekat žádné trapné proslovy, dojí všechny zbytky jídla a je kastrovaný." Není to poprvé, kdy se Jasper dostal na přední strany novin. První senzaci vzbudil v době, kdy dědil po Sladově tchyni. Ta ho zajistila nadací ve výši 150 000 liber, tedy přes 6 milionů korun. Jasper díky tomu proslul jako nejbohatší pes v zemi. Sir Benjamin se bezpochyby snaží trochu se při propagaci svého sídla na jeho slávě přiživit. Je to další důkaz toho, že pes může opravdu být nejlepším přítelem člověka. Zvláště pak pes milionář.
Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz