Zpravodajství

Třetí album krásné Joss Stone

Mladá, krásná a úspěšná. To je Joss Stone. Má za sebou tolik úspěchů, že kdyby už nikdy nic nepodnikla, vystačily by jí až do důchodu. Tam se však v žádném případě nechystá. Na světě se objevilo třetí deska této mladinké zpěvačky s hlasem vyzrálé černošky. Vězte, že vnese mír do všech posluchačských duší.

Joss Stone po celém světě prodala více než 7,5 milionu kusů desek, získala hned čtyři nominace na prestižní ceny Grammy, spolupracovala s Jamese Brownem, The Rolling Stones, se Stevie Wonderem, Eltonem Johnem nebo Smokey Robinsonem, na rozhovor si ji pozvala uznávaná moderátorka Oprah Winfrey a vystupoval před více než dvěma sty tisíci lidmi při koncertě Live 8 v Londýně, to vše ještě před dovršením devatenáctého roku života.

Právě teď přichází jako zralá žena a zpěvačka se třetím albem Introducing Joss Stone, na kterém chce nejlepší mladá britská soulová zpěvačka ukázat, jak ona sama cítí muziku.
„Tohle jsem skutečně já, je to také důvod proč se deska jmenuje Introducing Joss Stone. Jsou tam moje texty a tohle je to co já jsem," říká sama Joss.

Odcestovala do Karibiku na ostrov Barbados, aby se zpátky vrátila s texty na novou desku. Introducing Joss Stone vychází ze zvuku a harmonií dívčích skupin Motownu, nechybí jazzový groove, který má na svědomí živá kapela postavená uznávaným Raphalem Saadiqem, ten také desku Joss produkoval a sám na ní hraje na basu. Překvapením jsou i další hosté.
Například v písni "Music" uslyšíte zpěvačku Fugees Lauryn Hill.

Na českých pultech se deska Introducing objeví 19. března...

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz