Zpravodajství

Neskutečně neschopný zloděj

Někomu by se mohlo zdát, že se jedná o docela povedenou anekdotu. Opak je však pravdou. Tato událost se opravdu stala. Vždyť se přece o Americe mluví jako o zemi neomezených možností...

Mladík z Alabamy Daniel Brown se rozhodl oloupit svého otce. Aby ho rodič nepoznal, navlékl si přes hlavu lyžařskou kuklu. Ne vše ostatní však šlo podle plánu...

Když ozbrojený mladík vtrhl do místnosti, zařval: "Chci tvý prachy, tati!" Ten okamžitě zavolal policii, která povedeného synka o chvíli později zatkla, přestože se snažil tvrdit, že muž s maskou, který přepadl jeho otce, byl někdo úplně jiný.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz