Zpravodajství

V Kutné Hoře pobodal neznámý útočník ženu

Na ubytovně pro sociální slabší v Kutné Hoře dnes zasahoval krajský výjezd policie. Došlo zde k roztržce a výsledkem je pobodaná žena.

Vše se odehrálo na ubytovně Vitamina. „Neznámý muž podle všeho zaútočil na svoji družku. Několikrát ji bodl nožem do zad a do nohy," potvrdila pro náš server incident mluvčí středočeské policie Soňa Budská. Dodala, že žena už hospitalizována a mimo ohrožení života. „Útočník je na útěku. Na místo neštěstí míří policisté," doplnila Budská.

„Posádka záchranné služby vyjížděla na místo ve 13:04 hodin. Záchranáři nalezli mladou ženu, která byla při vědomí s bodnou ranou v zádech," řekla Nina Šeblová, mluvčí středočeských záchranářů. Doplnila, že zraněná byla po prvním rychlém ošetření převezena na chirurgickou ambulanci v Kutné Hoře.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Píše se na Deník.cz