Zpravodajství

Miss Jana Doleželová se chce učit moderátorkou

Miss Jana Doleželová se chce učit moderátorkou
Zdroj: Korzo

Půvabná Miss ČR roku 2004, magistra farmacie Jana Doleželová, rozšiřuje své pracovní aktivity. Už se nechce věnovat jen modelingu a jednou týdně pracovat v lékárně. Ani jedné z činností se nechce vzdát. Naopak, přidává k nim nyní další.

Janiným velkým koníčkem je cestování a má to štěstí, že ho může často spojovat s prací modelky. V lékárně bude působit i nadále, aby získala potřebnou praxi a neztratila kontakt s oborem, který vystudovala. Navíc získala i malou roli v připravovaném seriálu z právnického prostředí Světla pasáže, který nyní uvádí TV Nova, a začíná i s moderováním.

"Několik společenských večerů mám již jako moderátorka za sebou, ale samozřejmě si uvědomuji, že jako každá náročná práce vyžaduje i tato patřičnou průpravu. Vezmu si soukromé hodiny, abych získala potřebné schopnosti," svěřila se kráska.

Přesto, že se už několikrát objevila před kamerami, dráha herečky zatím krásnou Miss ČR 2004 Janu Doleželovou neláká. V zahraničí účinkovala ve dvou televizních reklamách a teď se objevila i na Nově. ,,Před televizní kamerou jsem si zahrála také v povídkách 3+1 s Miroslavem Donutilem a mám za sebou i epizodní roli ve filmu Bestiář," vyjmenovává Jana Doleželová. "Ale nepovažuji to ve svém životě za nic zlomového."

Jana se nedávno vrátila z Paříže, kde fotila pro katalog účesů. "Musím přiznat, že moje vlasy dostaly pořádně zabrat. Musím se teď o ně lépe starat. Už proto, že mě teď ještě čeká zahraniční focení kalendáře pro rok 2007. Nechci ale prozradit přesnou destinaci, dokud není vše přesně potvrzeno. Napovím jen, že to bude za oceánem," řekla.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz