Zpravodajství

Angelina Jolie se ztrácí před očima

Statnou postavu nikdy neměla. Ovšem vždy vyzařovalo z Angeliny Jolie zdraví a vnitřní síla. Nyní se mění ve vlastní stín. Její tváře připomínají propadlé jeskyně, kosti vystupují na povrch i na pažích, jež pokrývá jen tenká vrstva kůže.

Jednatřicetiletá herečka, jež přednedávnem zabodovala v anketě o nejkrásnější ženu světa a umístila se na samotné špici, se neuvěřitelnou rychlostí ztrácí před očima. Téměř nejí a skoro nespí. Nelze se proto divit, že její skoromanžel Brad Pitt nevychází ze starostí. Trápí se i její bratr James Haven. Ovšem nevědí si s ní rady.

"Oba sice Angelinu obdivují za její neúnavnost, s níž se snaží přeměnit svět v lepší místo k životu," svěřil se novinářům jeden z blízkých přátel, "nicméně je děsí její nevšímavost k vlastnímu zdravotnímu stavu."

Podle zasvěcených zdrojů upadla do letargie a apatie po smrti matky Marcheline Bertrand, jež v pouhých šestapadesáti letech podlehla letos v lednu zhoubné rakovině.

Těžce ji však zasáhl nejen její skon, ale také nepříliš přátelská atmosféra, která provázela Angelininu snahu adoptovat čtyřletého vietnamského sirotka. Navíc se nedokáže vyrovnat se stálou image ženy, jež odloudila Jennifer Aniston jejího manžela a rozbila jejich pevný svazek.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz