Zpravodajství

Módní trendy pro rok 2007 - video

Módní trendy pro rok 2007 - video

Nevíte, co se bude letos nosit? Nemáte jasno v tom, jestli budete In v krátkých, nebo dlouhých kalhotech? V naší videoreportáži vám poradí odborníci na slovo vzatí - módní návrhářka Jiřina Tauchmanová a druhá česká vicemiss 2006 Barbora Kolářová. A navíc místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová prozradí, v čem se sama cítí nejlépe.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz