Zpravodajství

Digitální Míša kupčí s korálky

Digitální Míša kupčí s korálky

Seriálová herečka Míša Maurerová žije se svou postavou Digi v symbióze. Ve vtipu se sama sebe ptá "kdo na kom pase". Netočí-li Míša právě Ulici, hraje v Divadle na Vinohradech a Rokoku nebo podporuje děti z dětských domovů. Aktuálně podporuje prodej dětmi vyrobených korálků.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Ulici se blíží kulatý čtýřstý díl a Míša si s Digi stále rozumí. A protože je "uličnická" kadeřnice z dětského domova, Míšina podpora dětem se sama nabízela. Do Snídaně s Novou přinesla ukázat korálky, které děti z domovů samy vyrobily. Korálkové náramky se budou prodávat přes internet, a to od prvního jarního dne na internetových stránkách, které sdružení Múzy dětem spustí 21. března. Odkaz jistě naleznete na výše vydeném webu sdružení.

Zajímavé na projektu je, že peníze za náramky poputují přímo na konto toho dítěte, které danou věc vyrobilo. Účet však zůstane až do osmnáctého roku uzavřen. Až poté si bude moci dítě peníze vybrat.  

Míša dále připomněla, že do 21. dubna pokračuje soutěž, v níž mají dětské kolektivy namalovat svou oblíbenou postavu ze seriálu Ulice. Výherci se pak budou moci zúčastnit natáčení oblíbeného seriálu. Podrobnosti o soutěži naleznete na stránkách seriálu Ulice.    

Seriál Ulice je také v soutěži o zrcadlo popularity TýTý. Pokud chcete svůj denní seriál podpořit, posílejte SMS ve tvaru TYTY I 5 
na číslo 906 06 09 nebo volejte 906 340 909.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz