Zpravodajství

Vořechové srší vtipem od časného rána

Vořechové srší vtipem od časného rána

Hosty úterní Snídaně s Novou byli Markéta Fialová s kolegou Karlem Voříškem. Oba hýřili vtipem, až to vypadalo, že si brzy vymění s Klárou Doležalovou a Tomášem Krejčířem moderátorské úlohy.

Zdroj: TV Nova

Moderátorská dvojice spolu vysílá už dva roky. Poprvé se na obrazovce objevila v první jarní den v roce 2005. Karel, který nejprve moderoval s Nicol Lenertovou a později s Janou Adámkovou, stál za svou tmavovlasou kolegyní i v průběhu její těžké nemoci. Oba parťáci se shodli na tom, že si občas zprávy po sobě ani nestačí přečíst. Však jejich pracovní den začíná ve 13:45 první poradou, v 17:00 uvádí Odpolední Televizní noviny, mezi Kobrou a Ulicí ještě točí upoutávku na večerní vysílání a zastaví se nejdříve v osm hodin.   

Markéta i Karel se těší vaší přízni, ale k ceně TýTý jim musíte ještě dopomoci. Můžete tak učinit následovně.


SMS pro Karla posílejte ve tvaru TYTY A 5 na číslo 906 06 09 nebo volejte 906 340 901.

SMS pro Markétu směřujte ve tvaru TYTY A 2 na číslo 906 06 09 nebo volejte 906 340 901.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz