Zpravodajství

Matka udušeného dítěte je v šoku

Matka udušeného dítěte je v šoku
Zdroj: TV Nova

Z Televizních novin už víte o smrti 15měsíčního Dominika, kterého o víkendu přivezli udušeného do jihlavské nemocnice. Policie z jeho smrti podezřívá 23letého muže, přítele Dominikovy matky. Ta dnes o tragédii mluvila s naším kolegou a vy teď uslyšíte její verzi případu.

"Já akorát vím, že Dominik kolem sedmé hodiny ráno plakal, tak přítel za ním vstal, dal mu dudlíka. Zase ho pak přikryl, položil ho na zádíčka a lehnul si ke mně zpátky," řekla TV Nova matka Dominika Lenka Boháčová.

Poté oba znovu usnuli. O půl desáté pak chtěli vyrazit do města.
Ztráta Dominika je pro Lenku obrovskou tragédií. Při rozhovoru ji musela podpírat maminka. Ani jedna stále nevěří tomu, že by přítel byl schopen Dominika udusit. Děťátko se podle nich mohlo udusit vlastními hleny. To však vyvracejí první výsledky pitvy.

Jan Tvrdoň se navíc policii přiznal. Obviněný Jan Tvrdoň je teď v brněnské vazební věznici. Hrozí mu až doživotí.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz