Zpravodajství

Salma Hayek potvrdila své těhotenství

Původem mexická herečka Salma Hayek konečně potvrdila, že je těhotná. Otcem dítěte je podle oficiální zprávy její snoubenec, francouzský podnikatel Francois-Henry Pinault. V oficiální zprávě stálo doslova: "Salma Hayek a její snoubenec jsou velmi šťastni, že mohou oznámit očekávání jejich prvního potomka."

Podle posledních fotografií je zřetelné, že herečka, kterou proslavila například filmová role malířky Fridy Kahlo, přibrala už nějaké to kilo v pase. Hereččin snoubenec Pinault je šéfem velmi důležité skupiny podniků, která zahrnuje značky Gucci, Yves Saint Laurent, FNAC, Printemps a La Redoute. Jeho rodina vlastní aukční dům Christie, časopis Le Point, fotbalový tým, jedno divadlo v Paříži a několikeré noviny. Jeho otec François je navíc významným sběratelem umění a dodnes shromáždil přes dva a půl tisíce uměleckých děl, včetně několika pláten Pabla Picassa. Rodinné jmění se odhaduje na sedm miliard dolarů.

Hayek, která má pověst velké žárlivky, si už dříve prožila románek s Edwardem Nortonem a Joshem Lucasem, nemá ale žádné děti. Zdá se, že její první potomek bude velmi dobře materiálně zajištěný.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz