Zpravodajství

Salma Hayek potvrdila své těhotenství

Původem mexická herečka Salma Hayek konečně potvrdila, že je těhotná. Otcem dítěte je podle oficiální zprávy její snoubenec, francouzský podnikatel Francois-Henry Pinault. V oficiální zprávě stálo doslova: "Salma Hayek a její snoubenec jsou velmi šťastni, že mohou oznámit očekávání jejich prvního potomka."

Podle posledních fotografií je zřetelné, že herečka, kterou proslavila například filmová role malířky Fridy Kahlo, přibrala už nějaké to kilo v pase. Hereččin snoubenec Pinault je šéfem velmi důležité skupiny podniků, která zahrnuje značky Gucci, Yves Saint Laurent, FNAC, Printemps a La Redoute. Jeho rodina vlastní aukční dům Christie, časopis Le Point, fotbalový tým, jedno divadlo v Paříži a několikeré noviny. Jeho otec François je navíc významným sběratelem umění a dodnes shromáždil přes dva a půl tisíce uměleckých děl, včetně několika pláten Pabla Picassa. Rodinné jmění se odhaduje na sedm miliard dolarů.

Hayek, která má pověst velké žárlivky, si už dříve prožila románek s Edwardem Nortonem a Joshem Lucasem, nemá ale žádné děti. Zdá se, že její první potomek bude velmi dobře materiálně zajištěný.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz