Zpravodajství

Martina Dvořáková ráda obléká večerní róby

Martina Dvořáková ráda obléká večerní róby
Zdroj: Korzo

Modelce Martině Dvořákové se nedávno na autorské módní přehlídce Petra Lakrona, konané v rámci Večera módy 2007, povedlo menší faux paus, když se ji znenadání na molu vyzula lodička. Zachovala však klid, botu sebrala a odešla do zákulisí. Jak sama říká, tohle už je věc, která ji nemůže v žádném případě rozhodit.

"Takové věci se mi stávají často," tvrdí Martina. "Mám totiž tak malou nohou, že na ni nikdy nejsou dostatečně malé boty, a pak vznikají takovéhle trapasy. Dneska už mě to ani nerozhodilo. Botu jsem prostě sebrala a odkulhala do zákulisí. Kdo v téhle branži pracuje, ví, že se občas podobné věci stávají."

Martina studuje vysokou školu a zároveň se zabývá modelingem. V roce 2004 se dostala do finále Miss ČR a od té doby se objevuje na různých společenských akcích a předvádí pro přední české návrháře. Oblíbenou značku ale nemá.

"Jednu značku, kterou bych preferovala a která by mi ve všem vyhovovala, nemám," prohlašuje. A dodává: "Je pravda, že návrháři Petru Lakronovi dělám tvář, takže od něj pár věcí ve svém šatníku mám, ale jinak kombinuji vše možné. A hlavně se řídím podle okamžité nálady. Nejraději si oblékám sportovně elegantní módu, takovou tu nedbalou eleganci."

Zůstává patriotkou
Martina, která se čím dál víc prosazuje na naší modelingové scéně, slaví úspěchy i ve světě. Loni pózovala pro prestižní italský časopis a podařilo se jí tak setkat se se světově uznávaným fotografem Patrickem Demarchelierem. Kdyby si mohla vybrat, nejraději by se fotila ve večerních róbách.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz