Zpravodajství

Fantom benzínek řádil na Ústecku

Fantom benzínek řádil na Ústecku
Zdroj: TV Nova

Známé pořekadlo praví, že se zloděj vždy vrací na místo činu. V reportáži, kterou Vám teď ukážeme, to platí dvojnásob. Na Ústecku totiž řádil zloděj, který od čerpacích stanic odjížděl bez placení a na jednu z nich se vrátil dokonce pětkrát. Dopadnout ho pomohla až velká náhoda.

Zloděj si za cíl vybíral zásadně čerpací stanice u hypermarketů v Teplicích a Ústí nad Labem. Bez placení odjel celkem sedmkrát. Jednu benzínku v Teplicích si dokonce oblíbil natolik, že se k ní vrátil dohromady pětkrát.

Scénář loupeží byl vždy stejný. Zloděj natankoval, kolik se do nádrže vešlo. Pak sedl do auta, zařadil zpátečku a ujel.

Muž byl ale asi naprostý amatér. Na autě totiž nechal vlastní poznávací značku. Když odjížděl od poslední krádeže, měl navíc ještě obrovskou smůlu.

Dohromady si zloděj v nádrži odvezl téměř 250 litrů benzínu za šest a půl tisíce korun. Otázkou ale zůstává, jestli se mu to vyplatilo. Za svůj čin si totiž může jít sednout až na dva roky do vězení.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz