Zpravodajství

Jak se mají Missky v Egyptě

Finalistky Miss České republiky 2007 se v egyptském letovisku Hurghada u Rudého moře připravují na velké finále. Tradiční Škola Miss však není jen proud přednášek a praktických cvičení z modelingu, hairstylingu, choreografie, stylingu, make-upu, etikety, psychologie, fotografie a dalších oborů. Je to taky výlet plný dobrodružství, poučení a skvělých večírků.


Hned druhý večer po příletu pozval Imed Jeddai, ředitel cestovní kanceláře, dívky na diskotéku do vyhlášeného hurghadského klubu, kde se jako skvělý tanečník se sklony k rituálním šamanským tancům předvedl prezident Miss ČR Miloš Zapletal. Krásky se nechaly inspirovat a neopustily parket do tří hodin ráno.

Na snídani se však dostavily v plné svěžesti a pak se přeplavily na opuštěný ostrov Mahmya, kde dostaly lekce v potápění a zazávodily si v běhu po pláži. Nejrychlejší běžkyní z letošních finalistek je Denisa Přibylová. Jí ani žádné její kolegyni pak večer nechyběla energie na další diskotéku, tentokrát ve slavném klubu Papas.

V úterý ráno odlétla celá výprava Školy Miss do Káhiry, kde začala její cesta po stopách nejkrásnější egyptské královny Nefertiti, matky faraóna Tutanchamona. Dívky sleduje na každém kroku štáb TV Nova, který točí dokument a vstupy do přímého přenosu finále, které se uskuteční 14. dubna v brněnském Bobycentru.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz