Zpravodajství

Václav Noid Bárta už chytil jedenáct kaprů

Václav Noid Bárta už chytil jedenáct kaprů
Zdroj: Korzo

Skládá scénickou hudbu, ale především se věnuje sólové dráze. Vyšly mu už tři cédéčka s kapelou Dolores Clan. A kromě toho si Václav Noid Bárta užívá života s Lucií Bílou.

"Se svými koníčky jsem musel čekat na jaro, a to už skoro přišlo, tak si užívám i to," doplňuje Václav Noid Bárta. "Především hrozně rád chytám ryby. Jsem velmi spokojený, protože jsem už ulovil jedenáct kaprů. Ale nesnědli jsme je, zase jsem se hned hodil zpátky do vody. Já totiž sportovně rybařím a sportovní rybaření se zakládá na tom, že se chycená ryba vrátí do řeky nebo do rybníka. Ty kapry jsem nachytal v soukromém revíru u mého známého Na Markétě u Hájků. A brzy už začnu chytat i ve státních rybnících. A pokud jde o motorku, zatím jsem neměl čas, pořád hraji v Divadle Ta Fantastika. Ale už se chystám na první jarní kolečko."

Pokládá se za šťastného člověka
Noid patří mezi mladé lidi, kterým všechno až dosud vyšlo. "Já jsem opravdu šťastný. Mám báječnou ženskou, psa - rotvajlera, kterého mám moc rád, a běhám s ním po zahradě," přitaká hudebník. "Hraji v řadě muzikálů, z nichž každý je jiný, což mě taky moc baví. A ještě mě čeká turné s kapelou po republice. Zatím mi všechno vychází, ale dobře vím, že na sobě musím ještě hodně pracovat, abych byl opravdu úspěšný."

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz