Zpravodajství

Československý summit Miss v Egyptě

Finalistky Miss ČR se na Škole Miss v egyptské Hurghadě u Rudého moře setkaly se svými slovenskými kolegyněmi. K historickému československému summitu miss došlo v luxusním hotelu Sunrise Royal Makadi resort.


Půvabné Slovenky přivezla do Egypta prezidentka slovenské soutěže krásy Silvia Lakatošová, která získala poslední titul Československé Miss v roce 1993. Prezident Miss České republiky Miloš Zapletal jí tehdy vnímal jako jednu ze dvou největších favoritek a dnes souhlasí s tím, že vyhrála po právu. Své schopnosti, doprovázející krásu, pak Silvia prokázala založením Miss Universe SK.

V Hurghadě si oba prezidenti i čtyřiadvacet jejich krásek dali nejdřív dobrou večeři a pak to pořádně rozjeli na diskotéce Calypso. Následují ráno se týmy utkaly v přetahované a vodním pólu. Češky vyhrály pólo, Slovenky přetahovanou. Remíza potvrdila dobré vztahy obou delegací tohoto historického setkání evropské krásy pod africkým sluncem.

 

V pátek večer se české finalistky představí egyptské veřejnosti jako modelky a utkají se také o titul při volbě královny Nefertiti. Miloš Zapletal věří, že na molo se dostaví i Veronika Pompeová s Veronika Šindlerovou, které zasáhla pověstná faraónova pomsta v podobě silných zažívacích potíží.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz