Zpravodajství

V domě v Liberci spadl v dětském pokoji strop

V domě v Liberci spadl v dětském pokoji strop
Zdroj: TV Nova

Jako na nejhorší noc svého života budou na tu dnešní vzpomínat nájemníci domu z Pražské ulice v Liberci. V jednom z bytů tam spadl strop dětského pokoje. Dívku, která pokoj obývala, zachránilo to, že v té chvíli byla ve vedlejší místnosti, kde se dívala na televizi. Lehké zranění však utrpěl - přítel její matky.

Nejrušnější Pražskou ulicí v Liberci se ozývaly sirény. Hasiči i záchranáři se sjížděli k neobvyklé akci. V jednom z nájemních domů spadl celý strop.

Svědkem byl muž, kolem kterého spadlo několik tun stavební suti. Zatím si neuvědomuje, jak obrovské štěstí měl, když vyvázl jen s odřeninami a naraženinami.

Hasiči místo okamžitě uzavřeli. Pád stropu byl tak silný, že je podezření, že mohl poškodit i prodejnu pod bytem.

Podle statičky firma, která rekonstrukce prováděla zjevně stavbu ošidila. Pod sádrokartony je nedostatečné zateplení, chybí parotěsná zábrana.

Statici v domě podle všeho zahájí přezkum celé rekonstrukce, aby se vyloučila možnost, že se mohou zřítit i ostatní stropy v nájemním domě.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz