Zpravodajství

TýTý 2006: John šlape na paty Karlu Gottovi

V letošním TýTý bodovali nováčci i ostřílené hvězdy. Z nováckých „bojovníků“ si zakřivené zrcátko odnesli Radek John, Daniela Šinkorová a seriál Ordinace v růžové zahradě. Lucie Bílá po dvouleté pauze znovu kralovala v kategorii Zpěvačka roku a mistra Karla opět nikdo nepřekonal, jeho dcera Lucie pro něj nakonec odnášela i zrcadlo pro absolutního vítěze.


Osobností televizní publicistiky se stal již po jedenácté „otec" pořadu Na vlastní oči - Radek John. Počtem získaných zrcátek se začíná blížit k mistru Gottovi. „Když jsem minulý rok přebíral desáté zrcadlo, řekl jsem si, že je to tak akorát. Jedenácté, to už je závazek. Možná bych se mohl pokusit dorovnat to do tuctu," smál se John a dodal: „Kam ho dám? To zatím nevím, možná bych mohl přistavět." 

Velké úspěchy slavil také seriál Ordinace v růžové zahradě, který pevně zakotvil v rozsáhlých vodách českých seriálů. „Jsem velmi, velmi spokojený. Je to důkaz toho, že se náš seriál líbí. Je to pro nás ta nejlepší motivace do budoucna," řekl nám režisér Ján Sebechlebský.

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Daniela Šinkorová letos sbírá jedno ocenění za druhým, proto se dalo předpokládat, že ji diváci podpoří i v anketě TýTý. A tak se také stalo. Je herečkou roku 2006 a za sebou nechala taková velká jména, jako je Jiřina Bohdalová, Jiřina Jirásková nebo Libuše Šafránková.


Objevem roku se stal vítěz třetí řady pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar Zbyněk Drda. Ač byl nominován i v kategorii zpěvák roku, na Karla Gotta nedosáhl. "Už jen nominace je pro mě úspěch, vždyť jsem ve společnosti Karla Gotta, Petra Koláře, Petra Muka... to jsou všechno vynikající zpěváci. Za pár dní mi vyjde nová deska, snad se bude líbit a sympatie lidí neztratím," řekl nám Zbyněk Drda.

 

 

Více ze zákulisí TýTý uvidíte už brzy v naší videoreportáži.

 

 

 

Osobnost televizního zpravodajství
1. Jolana Voldánová
2. Karel Voříšek
3. Lucie Borhyová

Osobnost televizní publicistiky
1. Radek John
2. Josef Klíma
3. Marek Eben

Osobnost televizních zábavných pořadů
1. Vladimír Hron
2. Leoš Mareš
3. Marek Eben

Herec
1. Miroslav Donutil
2. Viktor Preiss
3. Ladislav Potměšil

Herečka
1. Daniela Šinkorová
2. Jiřina Jirásková
3. Dana Morávková

Zpěvák
1. Karel Gott
2. Zbyněk Drda
3. Petr Kolář

Zpěvačka
1. Lucie Bílá
2. Helena Vondráčková
3. Aneta Langerová

Pořad roku
1. Star Dance - Když hvězdy tančí
2. Uvolněte se, prosím
3. Česko hledá SuperStar

Seriál roku
1. Ordinace v růžové zahradě
2. Ulice
3. Rodinná pouta

Absolutní vítěz
1. Karel Gott
2. Lucie Bílá
3. Vladimír Hron

Objev roku:

Zbyněk Drda

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz