Zpravodajství

Atkinson chce hrát bin-Ládina

Do vosího hnízda chce píchnout dvaapadesátiletý britský herec Rowan Atkinson, veřejnosti známější jako Mr. Bean. V jednom z nově připravovaných skečů si chce zahrát roli nejhledanějšího teroristy světa, obávaného vůdce Al-Kajdy Usámy bin-Ládina.

Strach z pomsty islámských fundamentalistů svérázný humorista nemá. "Myslím, že nastal čas, přestat bin-Ladina vykreslovat jako smrtelně nebezpečné monstrum, ale odhalit, že ve skutečnosti je to jen ubohá figurka," odůvodnil své rozhodnutí. Skeč by měl zachycovat každodenní život fiktivního Usámy Bean Ládina v jeho skalní noře kdesi na afghánsko-pákistánském pomezí.
Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz