Zpravodajství

Až do Dillí musel sedět vedle mrtvoly

Až do Dillí musel sedět vedle mrtvoly
Zdroj: TV Nova

Pasažér společnosti britské dopravní společnosti zažil snad nejhrůznější let života, když vedle něj na sedadlo první třídy posadili mrtvolu. Když zažádal o kompenzaci, zástupce společnosti mu prostě sdělil, že mu nezbývá než "se s tím smířit".

Paul Trinder z Brackeney v Northhamptonshiru utratil za letenku první třídy z indického Dillí zpět do Anglie přes 3 000 liber, tedy 120 tisíc korun. Když se během letu probudil, zjistil, že vedle něj letuška usazuje mrtvou paní.

"Letuška tam prostě to tělo mrskla a neřekla ani ň," řekl rozčilený pan Trinder novinářům."Té hubené dámy, která vypadala jako vrabčáček, jsem si všiml už dříve během letu a říkal si, že musí být nemocná."

Žena cestovala turistickou třídou a brzy po odletu z Dillí zemřela. Tehdy ji přemístila letuška do kabiny první třídy. "Pořád vypadávala z pásu a pohybovala se s kolébáním letadla. Zeptal jsem se, co se s ní děje, a letuška mi prostě odpověděla, že je mrtvá."

Pan Trinder, který musel po přistání zůstat v letadle a vyčkat na policii a koronera, si stěžoval u letecké společnosti, kde mu řekli, aby se "s tím prostě smířil".

Dopravce říká, že ženu umístili do první třídy, protože zbytek kabiny byl plně obsazen. Pana Trindera to ale nepřesvědčilo. "Pořád si říkám: No a tak za tohle jsem zaplatil přes tři tisíce liber!"

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz