Zpravodajství

Brutální přepadení podnikatelů na Lounsku

Brutální přepadení podnikatelů na Lounsku
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Ozbrojení muži v kuklách a policejních uniformách předadli podnikatelku a jejího přítele v malé obci Výškov na Lounsku. Napadli je v jejich domku a pak vykradli sklad potravin, který s domem sousedí. Muž skončil s vážnými poraněními v nemocnici.

Přepadení prý vypadalo jako scéna z akčního filmu. Do domku vtrhla skupinka tří mužů. Na sobě měli kukly, černé policejní uniformy a v rukou prý drželi zbraně. Podle některých svědků přijeli pachatelé ke skladu zezadu tak, aby je nikdo z obce neviděl. Někde tady pak měli nechat své auto.

Zloději chtěli po podnikatelce i jejím příteli hlavně peníze. Oba je potom měli odtáhnout do skladu, kde je spoutali. Potom si z haly odnášeli především drahý alkohol a cigarety.

Ženě se nakonec podařilo vyprostit z pout, pak okamžitě zalarmovala policii a záchranku. Pachatelé totiž jejího přítele během šarvátky poranili.

Přítel podnikatelky teď leží v žatecké nemocnici, podle našich informací už není v ohrožení života

"Případ vyšetřujeme jako trestný čin loupeže, samozřejmě pátráme po pachatelích, ale s ohledem na probíhající vyšetřování zatím nebudeme sdělovat žádné podrobnější informace," uvedla policie.

Podle našich informací si zloději odnesli kromě zboží také značnou finanční hotovost, celkem způsobili škodu za více než milion korun. Přesné škody ale zatím podnikatelka nestihla spočítat.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz