Zpravodajství

Bigbeaťák Bém vezme do Himálají Brichtu

Bigbeaťák Bém vezme do Himálají Brichtu

Na křtu nové desky rockera Aleše Brichty se sešla početná rocková sestava v čele s frontmanem Olympicu Petrem Jandou. Album "Nech si to projít hlavou" pokřtil primátor Pavel Bém, Brichta při tom držel bouchačku, kterou mu na pár okamžiků půjčil jeho kamarád a šéf URNA (Útvaru rychlého nasazení Policie ČR) Libor Lochman.


Pavel Bém, který už tuto sobotu odlétá do Tibetu, přišel pokřtít novou desku Aleše Brichty. "Vybral jsem si dvě písničky. Jedna se jmenuje Když po mně jdou, to si budu zpívat cestou nahoru, a cestou dolů si budu zpívat ABBand zůstaňte se mnou," zavtipkoval primátor pár vteřin předtím, než album pokřtil půllitrem piva. 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz