Zpravodajství

Wohnouti s dědou vyjeli na šňůru

Wohnouti s dědou vyjeli na šňůru
Zdroj: Sony BMG

Takřka okamžitě po návratu z dalekých zemí vyrazila kapela Wohnout na klubové turné k svému novinkovému albu Polib si dědu. První koncert se odehrál v Londýně a teď už kapela brázdí české luhy a háje. Kde se s Wohnouty můžete potkat?

Wohnouti sbírají jedno ocenění za druhým. V letošním ročníku ankety Žebřík dvě první místa, a to v kategoriích kapela a album roku. Následoval ohromný úspěch při udílení Andělů. Zazářili v kategorii rocková deska. Děda si může gratulovat. Nedávno jeho prodejnost přesáhla hranici 10 tisíc prodaných nosičů, za což přišla ke všemu ještě zlatá deska.

A co by to bylo za pořádek, kdyby k nové desce nebylo připraveno turné! Jako speciálního hosta si kapela přizvala spřátelené Lety Mimo. Nechybí ani věhlasné taneční Duo Egon, které ke skupině již neodmyslitelně patří. Turné skupina zakončí po dvou měsících v pražském Paláci Akropolis, konkrétně 25. dubna. Do té doby vás Wohnoutí Děda políbí například také dnes, a sice v Prostějově. Následovat bude 24. 3. Zlín, 28. 3. Liberec, 30. 3. Aš, 31. 3. Chrást u Plzně, 6. 4. Pardubice, 7. 4. Králíky, 13. 4. Havlíčkův Brod, 17. 4. Brno, 20. 4. Jilemnice, 21. 4. Tábor a již zmíněná Akropole.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz