Zpravodajství

Martin France: "Zbili mě pod Prašnou branou!"

Martin France: "Zbili mě pod Prašnou branou!"

Muzikálový zpěvák a orgánizátor charitativních akcí Martin France byl v noci na dnešek napaden neznámými mladíky přímo pod Prašnou branou. Výsledkem je fraktura lebky, plno pohmožděnin a poškozená oční rohovka.

V půl jedné v noci šel zpěvák Martin France z Febio festu. U Prašné brány zastavili jeho kamaráda tři mladíci, s největší pravděpodobností šlo o narkomany, a žádali po něm cigaretu. Kamarád jim cigarety odmítl dát, čímž si vysloužil jednu pěstí do obličeje. Martin France se snažil mlácenému pomoci, ale přesile a agresivitě útočníků  nešlo odolat.

"Právě jsem se vrátil z nemocnice a jdu podat trestní oznámení na neznámého pachatele. Mám frakturu lebky po levé straně, nevidím na oko a nemůžu se ani najíst. Nyní budu docházet na pravidelné kontroly. Pokud se mi stav nebude lepšit, čeká mě zřejmě operace," sdělil zpěvák naší redakci s obavami, zda bude vůbec někdy ještě zpívat.

Nejde o první potyčku s nebezpečnými občany. V prosinci 2005 Francemu taxikář vyhrožoval s heverem v ruce, že mu zpřeráží kosti a v roce 2003 byl jiným taxikářem fyzicky napaden a skončil s pořádným monoklem pod okem, natrženou pusou a roztrhanou bundou.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz