Zpravodajství

Sherlock Holmes bude akčním hrdinou

Tak už došlo i na jednoho z nejslavnějších detektivů světa Sherlocka Holmese. Producent Lionel Wigram, jenž je podepsán pod Harrym Potterem, a další manažeři jednoho z nejslavnějších filmových studií Picture totiž usoudili, že se ve své viktoriánské podobě již přežil a je mu třeba dodat více koření akčního hrdiny.

Násilně však nechtějí muži, jenž řeší nejrozmanitější záhady především pomocí chladného a břitkého úsudku, nic implantovat. Pouze poněkud potlačí jeho umělecké sklony (hra na housle) i zálibu v drogách (užívání morfia). Naopak vyzdvihnou Holmesovu fyzickou zdatnost a šikovnost. Pochopitelně hlavně dokonalé zvládnutí rohování, jak se tehdy přezdívalo boxu a obratné zacházení s mečem.

Podle listu Variety se režie zatím neupřesněného Sherlockova dobrodružství ujme režisér Neil Marshall. O tom, kdo si zahraje nového akčního pátrače i jeho poněkud přitroublého, ale věrného asistenta dr. Watsona, se dosud nerozhodlo. Nicméně to bude už 76. představitel postavy vzešlé z pera Sira Arthura Conana Doylea, jež nesměla zemřít nejen v jeho napínavých povídkách, ale obdobné nebezpečí jí nehrozí ani v současnosti a pravděpodobně ani v budoucnosti.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz