Zpravodajství

Patnáctiletý mladík osahával nezletilé spolužačky

Ostravská kriminální policie řeší případ mladíka, který opakovaně osahával a vulgárně jednal s nezletilými spolužačkami. Jde o patnáctiletého mladíka z Ostravy-Kunčiček. Dívky měl podle policie osahávat od září 2005 do letošního února. Hoch je nyní vyšetřován z trestného činu provinění vydírání a výtržnictví. Protože jde o mladistvého hrozí mu 18 měsíců odnětí svobody. Na případ upozornilo vedení školy. O případu dnes informoval jako první náš zpravodajský server nova.cz.

Obviněný od září roku 2005 do letošního února v prostorách nejmenované základní školy a jejím blízkém okolí obtěžoval nezletilé a mladistvé žákyně. O případu dnes informovala policie Ostava-město na svých internetových stránkách.

„Dívky v nejméně osmnácti případech uchopil zezadu kolem pasu, tak aby se nemohly bránit a poté je osahával před oděv na prsou. V dalších případech je ohýbal přes lavice a sahal jim na zadek. V jiných případech pak naznačoval, že s dívkami souloží," uvedl Milan Klézl z ostravské policie. Podle policie se mladík někdy i částečně obnažoval a ukazoval své přirození.

"Ke svým spolužačkám se mladík často choval vulgárně. „Nadával, pokřikoval po nich, vysmíval se jim a plácal je po zadku," uvádí dále Klézl. Policisté mají zatím zadokumentováno celkem 7 poškozených dívek ve věku od 13 do 15 let. Případ je šetřen v úzké spolupráci s vedením školy, které na věc upozornilo.

V pondělí se také objevil případ, kdy dva nezletilí žáci údajně znásilnili spolužačku. Dva žáci základní školy ve věku 12 a 13 let znásilnili podle policie v Novém Rychnově na Pelhřimovsku čtrnáctiletou dívku. Ve středu 14. března ji kolem 19:00 odvlekli do nepoužívaného objektu v obci, kde s ní oba souložili, řekl dnes mluvčí jihočeské policejní správy Michal Marušák. Více ZDE!

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz