Zpravodajství

Nové album Zbyňka Drdy – Pohled do očí

Nové album Zbyňka Drdy – Pohled do očí
Zdroj: Sony BMG

Už jen několik málo dnů zbývá do vydání první desky třetí české SuperStar Zbyňka Drdy. Než se jí 6. dubna dočkáte, je pro vás připravena malá ochutnávka v podobě pilotního singlu s názvem Miliony přání.

Zbyněk Drda získal cenu TýTý za rok 2006 a Zlatého Ottu 2006 - obě v kategorii objev roku. Dvacetiletý student Obchodní akademie v Karlových Varech zvítězil ve třetí řadě soutěže Česko hledá SuperStar, kde zabodoval svým charismatickým hlasem, přirozeným projevem a vrozeným talentem.

Počátkem dubna 2007 vychází jeho debutové album „Pohled do očí" a jako vlajková loď singl Miliony přání. Je to je poprocková písnička ve středním tempu, které Zbyňkovi skvěle vyhovuje. Album Pohled do očí obsahuje dvanáct písniček, z toho dvě budou v angličtině. Autorem názvu desky je Zbyňkova fanynka, která jej vymyslela v průběhu diskuze na internetovém fóru. Album produkoval Honza Horáček.

V současné době se chystá dvojitý křest jeho první desky, a to 30. 4. 2007 v Brně a 15. 5. 2007 v Praze. Obě události nabídnou i zkrácený koncertní program Zbyňka Drdy a jeho kapely. Jeho hlavní ambicí současnosti je hudba s inklinací k pop-rockovým žánrům, živé hraní s kapelou a úspěšné složení maturitní zkoušky.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz