Zpravodajství

VIDEO: Bailando začíná už 20. dubna, vítěze vyberou také diváci

VIDEO: Bailando začíná už 20. dubna, vítěze vyberou také diváci
Zdroj: TV Nova

Přesně 20. dubna vypukne na Nově nová velkolepá taneční show, ve které se plní životní sny. Vítěze soutěže s názvem Bailando bude vybírat nejen odborná porota, ale především televizní diváci.

"O co jde, je splnění nějakého velkého přání, tanec je už jen prostředek, jak se ke splnění toho snu dostat," říká generální ředitel TV Nova Petr Dvořák. Bailando budou moderovat Dalibor Gondík s Kristinou Kloubkovou. Ze 4000 přihlášených bylo vybráno 8 lidí. S nimi bude tančit 8 celebrit.

Účinkující čekají týdny dřiny

Ke splnění svého snu se musejí doslova protančit. A ještě v sobě musejí najít odvahu a tančit před celým národem. "Jako partnerku mám Janu Paulovou a tančím pro místní dům dětí a mládeže, na který nejsou prostředky," říká jeden z účinkujících Zdeněk Fiala. "Tančím s Adélou Gondíkovou a tančím pro kamarádku, která je na vozíku," říká další z účinkujících Daniel Šnajdr.

Tančit bude také Lucie Borhyová, Tomáš Krejčíř, Jiří Mádl, Zdeněk Podhůrský, Richard Tesařík a Iva Kubelková. Osm tanečních párů, osm snů. O jejich splnění budou v přímém přenosu bojovat každý pátek. Poprvé 20. dubna.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz