Zpravodajství

James Blunt: Přichází po Němcové Lohanová?

James Blunt: Přichází po Němcové Lohanová?
Zdroj: Korzo

Česká topmodelka Petra Němcová a britský zpěvák James Blunt se definitivně rozešli. Prozradil to zdroj blízký Bluntovi a důvod je nasnadě. Idol žen totiž zahořel láskou k jiné, neméně známé, jen o šest let mladší krásce. Na svých internetových stránkách to alespoň naznačuje americká televizní stanice NBS.

"Svůj nejpopulárnější hit You´re Beautiful teď zpívá do ouška hollywoodské hvězdě Lindsay Lohanové," informuje. Pár byl spatřen, jak k ránu odchází z jednoho losangeleského nočního baru a herečka se snaží před okolím skrýt tvář pod kabátem.

"Proč asi?" ptají se reportéři. Připomínají, že ještě předtím, než se sblížil s topmodelkou Němcovou, měl Blunt pověst nezdolného sukničkáře. Rovněž Lindsay neoplývá přílišnou zdrženlivostí vůči úspěšným mužům. K jejím nejnovějším trofejím patří herecký kolega Jude Law a televizní moderátor Calum Best.

"Z baru doprovodil Blunt svou společnici až do jejího bytu," uvádí další podrobnosti o průběhu schůzky jiný internetový portál. I když vztah zpěváka a herečky může mít jen jepičí život, je to zřejmě poslední kapka, která přispěla k oficiálnímu ohlášení rozchodu slavného páru, k němuž prý došlo už v únoru.

Naposledy byli Němcová s Bluntem společně spatřeni na letošním předávání filmových Oscarů.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz