Zpravodajství

James Blunt: Přichází po Němcové Lohanová?

James Blunt: Přichází po Němcové Lohanová?
Zdroj: Korzo

Česká topmodelka Petra Němcová a britský zpěvák James Blunt se definitivně rozešli. Prozradil to zdroj blízký Bluntovi a důvod je nasnadě. Idol žen totiž zahořel láskou k jiné, neméně známé, jen o šest let mladší krásce. Na svých internetových stránkách to alespoň naznačuje americká televizní stanice NBS.

"Svůj nejpopulárnější hit You´re Beautiful teď zpívá do ouška hollywoodské hvězdě Lindsay Lohanové," informuje. Pár byl spatřen, jak k ránu odchází z jednoho losangeleského nočního baru a herečka se snaží před okolím skrýt tvář pod kabátem.

"Proč asi?" ptají se reportéři. Připomínají, že ještě předtím, než se sblížil s topmodelkou Němcovou, měl Blunt pověst nezdolného sukničkáře. Rovněž Lindsay neoplývá přílišnou zdrženlivostí vůči úspěšným mužům. K jejím nejnovějším trofejím patří herecký kolega Jude Law a televizní moderátor Calum Best.

"Z baru doprovodil Blunt svou společnici až do jejího bytu," uvádí další podrobnosti o průběhu schůzky jiný internetový portál. I když vztah zpěváka a herečky může mít jen jepičí život, je to zřejmě poslední kapka, která přispěla k oficiálnímu ohlášení rozchodu slavného páru, k němuž prý došlo už v únoru.

Naposledy byli Němcová s Bluntem společně spatřeni na letošním předávání filmových Oscarů.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz