Zpravodajství

Paroubek pokřtil dietní kuchařku

Paroubek pokřtil dietní kuchařku
Zdroj: Korzo

Známý moderátor Luboš Xaver Veselý je vyhlášený gurmán. A také člověk, který podle vlastních slov celý život bojuje s nadváhou. Jeho kuchařku Jak jsem potkal hubnutí aneb Můj rok s Lindou mu přišel pokřtít i expremiér Jiří Paroubek.

Moderátorka večera Eva Aichmajerová využila příležitosti a bývalého premiéra vyzpovídala, jak je to s jeho vztahem k dietám. "Copak to na mně už není vidět?" smál se dobře naložený Paroubek. Později se ovšem přiznal, jak to s ním v otázce hubnutí vypadá doopravdy.

"Hubnu prakticky pořád, až na to, že mezitím vždycky zase ztloustnu. Kolikrát jsem si nasadil dost přísnou dietu, jenže ono se to nedá moc vydržet. Ne že bych neměl pevnou vůli, jenže my politici máme z hlediska správného stravování úplně strašlivý režim. Brzo vstáváme, pořád někde sedíme, mezitím sníme, co nám kde přinesou, abychom to vůbec vydrželi, kalorie, nekalorie. Jednu dobu jsem si dal závazek, že prostě večer už nebudu jíst, a když už to bude pro přežití nezbytné, tak jenom hrozně málo. Jenže co mám pak dělat, když jdu na oficiální večeři třeba s nějakým cizím předsedou vlády? To mu tam nemůžu sedět, chroustat jablko a koukat na něj, jak se cpe! Kdybych něco nesnědl, tak bych ho stoprocentně urazil. A právě tak, bohužel, končí většina mých diet..."

Manžele Paroubkovy autor nečekal
Autor dietní kuchařky Xaver Veselý byl Paroubkovou návštěvou celkem zaskočený. "Minulý týden jsem moderoval jednu akci, kde byl i pan Paroubek. Tak jsem ho jen tak mezi řečí pozval na svůj křest. Vůbec bych nečekal, že právě teď, před sjezdem své strany, si na mě udělá čas. A dokonce i s manželkou!" svěřil se překvapený autor.

Mezi pozvanými hosty bylo určitě i několik takových, kteří by se v civilu asi vůbec nesetkali. Vždyť Paroubka na pódiu zanedlouho vystřídal ministr spravedlnosti za ODS, náš nejmladší ministr Jiří Pospíšil a kromě Dalibora Jandy a Dády Patrasové s Felixem Slováčkem přišla i Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem. Po delší době se ve společnosti ukázala i bývalá pornohvězda, dnes zpěvačka a moderátorka Ester Ládová a na konec večírku zavítala i kontroverzní podnikatelka Libuše Barková. K tomu všemu vyhrávala romská kapela. Chyběl snad už jen Dan Landa a Miroslav Sládek. Zajímavý večírek se svéráznou kombinací hostů pak korunoval vysloveně nedietní raut.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz