Zpravodajství

Kozlík pokakal produkci Snídaně s Novou

Kozlík pokakal produkci Snídaně s Novou

Vzácným hostem včerejší Snídaně byl ředitel Pražské zoo Petr Fejk, který však nepřišel sám, ale přivedl s sebou kůzle jihoafrické kozy, které bude spolu se svými dvěma brášky pokřtěno při slavnostním zahájení letošní sezony. A na co že jste všichni srdečně zváni?


Na Apríla, v neděli 1. dubna, bude v Pražské zoo slavnostně zahájena letošní návštěvnická sezona. Začátek bohatého programu je naplánován na půl jedenáctou, kdy vystoupí dudácké duo sourozenců Párákových a Kühnův dětský sbor. V jedenáct vše slavnostně vypukne. Sezona bude zahájena radním Hlavního města Prahy Milanem Richtrem, Petrem Čtvrtníčkem a dalšími herci. Před obědem, o půl dvanácté, proběhne již avizovaný křest tří kozlíků búrských.

Během odpoledne vystoupí skupina Blanických rytířů a pokřtěny budou také žirafy Rothschildovy. Po celý den se budete moci v dětském areálu seznámit s ukázkami tradičních českých řemesel. Své dovednosti zde představí včelaři, košíkáři, tkalci, kováři a skláři, proběhne i ochutnávka kozích specialit.

Chcete-li si zpříjemnit aprílovou neděli, vezměte své blízké a vyrazte do Pražské zoo...

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz