Zpravodajství

Jirka Mádl bude tančit!

Jirka Mádl bude tančit!
Zdroj: Korzo

Snowboarďák Jirka Mádl nyní tráví celé hodiny pod dohledem choreografa a učí se složité taneční figury. Jako nejmladší známá osobnost se připravuje na účast v taneční soutěži Bailando - tančím pro tebe. Ta odstartuje 20. 4. na Nově a objeví se v ní řada známých tváří. Mezi muži například i nestárnoucí Richard Tesařík, který stejně jako všichni ostatní každý den pilně brousí taneční variace.

Z žen bude nepochybně velkým lákadlem pro diváky srovnávat taneční umění například Lucie Borhyové nebo Jany Paulové. Obě dámy si postěžovaly, že jsou teď samá modřina. Kvůli nešikovnosti svých partnerů už obě na parketu několikrát skončily na zemi.

Ti všichni a mnozí další se budou snažit tančit skutečně o závod a vybojovat postup do dalších kol, aby z výtěžku, který přinese jejich účast na projektu, pomohli svým tanečním partnerům splnit jejich velký sen. Tak například Jirka Mádl chce pomoci sestře své tanečnice Ladislavy Dolné, Jitce. Obě dívky měly před časem těžkou automobilovou nehodu a právě vítězstvím v soutěži by Jirka s Ladislavou mohli přispět k tomu, aby Jitka překonala své těžké zdravotní problémy.

Pro velmi populárního mladičkého herce Jirku Mádla naštěstí tanec není ničím neobvyklým, a tak si věří.  "Samozřejmě že chceme vyhrát. Mám průpravu, chodil jsem do tanečních, a navíc tancuju strašně rád. Především klasické tance! K tomu moc příležitosti není, takže jsem nabídku přijal nesmírně rád a přípravu si strašně moc užívám," svěřil se Korzu Jirka. Zároveň doplnil, že hlášky bulváru o tom, že je těžce nemocný, ho nechávají v klidu.

"Měl jsem jenom, stejně jako občas každý, úplně normální virózu," vysvětluje. "Ale teď už jsem v pohodě a na zahájení soutěže se těším."

Koukněte na náš web.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz