Zpravodajství

V Indii rozplakali Shakiru

V Indii rozplakali Shakiru
Zdroj: Sony BMG

Kolumbijská zpěvačka Shakira zavítala během svého světového turné i do Indie - a hořce to oplakala. Příčinou nebyl nezájem publika, ale příliš pálivá specialita, kterou si zpěvačka nechala naservírovat v jedné bombayské restauraci. Na nedělním koncertu Shakira dokázala rozjásat 15 tisíc fanoušků, avšak zrádné mirchi bajji, neboli plněné chilli papriky, které si přála ochutnat jako jednu z nejtypičtějších indických pochoutek, zvládnout nedokázala. Slzy jí tekly po tvářích a zpěvaččin bratr musel majitele restaurace požádat o méně palčivé náhradní menu, aby se Shakira vůbec najedla.

Nakonec si všichni společně i s jejím přítelem Antoniem de la Rúa pochutnali na decentně kořeněném kuřeti, čočce a květáku s bramborami. Jídlo zapíjeli výtečným indickým čajem, který zpěvačka chválila ostošest, a na závěr si ještě dala kulfi, místní smetanovou zmrzlinu s rozmixovaným ovocem.

Indické novináře nejvíc zajímalo, proč se Shakira často při svých vystoupeních objevuje oblečená v tradičním indickém sárí. Zpěvačka diplomaticky odpověděla, že Indie ji velmi přitahuje po mnoha stránkách: "Mám ráda především zdejší kulturu a hudbu," upřesnila, ale o kuchyni se raději nezmínila. Její další koncertní zastávkou je Káhira, kde ji už další kulinární šok patrně nečeká.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz