Zpravodajství

Maskovaní lupiči přepadli ochranku

Maskovaní lupiči přepadli ochranku
Zdroj: TV Nova

Blesková loupež se odehrála dnes dopoledne v prostorách nákupního centra v Průhonicích u Prahy. Dvojice maskovaných a ozbrojených lupičů si na motorce počkala na členy ochranky, kteří zrovna odnášeli tržbu z podniku rychlého občerstvení. Spolujezdec na motorce se pak zmocnil kufříku s několika desítkami tisíc korun a oba z místa ujeli neznámo kam.

Oba lupiči čekali na nastartované motorce. Jakmile z podniku rychlého občerstvení vyšla ochranka s tržbou, ujeli pár metrů a tasili zbraň.
Pak se lupiči zmocnili kufříku s penězi. Řidič prudce přidal plyn a oba zmizeli.

Když dorazili policisté, žádné stopy už nenašli. Motorka podle všeho neměla ani espézetku. O to větší překvapení čekalo na muže zákona o pár kilometrů dál.

Jen pár minut po loupeži po sobě lupiči zanechali v ulici Dobrovolského na Chodově v Praze 4 první stopy. U tohoto zaparkovaného auta policisté objevili kufřík, ve kterém sice žádné peníze nebyly, zato v něm našli zbraň.

Na podivný nález upozornili policisty místní obyvatelé. Zbraň s plným zásobníkem munice i kufřík si vyšetřovatelé odvezli k dalšímu zkoumání. Jestli se podaří objevit alespoň otisky prstů, to zatím není jisté. Podle svědků měli oba muži rukavice.

Zdá se, že lupiči si toto místo oblíbili. Dnes ráno totiž kdosi vyloupil pumpu Pap-oil a včera pachatelé vzali útokem bankomat ve zdejší Hypernově.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz