Zpravodajství

Pes brutálně napadl ženu na Ostravsku

Pes brutálně napadl ženu na Ostravsku

V Krásném Poli na Ostravsku dnes ráno pes těžce pokousal 55letou ženu. Kříženec staffordšírského teriéra se zaběhl svému majiteli a zaútočil na tramvajové zastávce. Paní skončila s těžkým zraněním a ztrátou krve ve nemocnici. Majitel , který svého psa neuhlídal, zvíře po incidentu brutálně ubodal.

55letá paní čekala brzy ráno na tramvajové zastávce. Zničehonic se k ní přiřítili dva psi. Jeden z nich na ni zaútočil.

"Mamka říkala, že zničehonic se na ni vrhl, vyrval jí tady část lýtka a kolem kotníku má taky další rány, asi 15x15cm kůže pryč," říká syn napadené ženy.

Majitele obou psů vyslechla policie, zatím jej ale neobvinila. Staffordi mu utekli z chaty. Právě tento muž je podle synů napadené ženy jejich majitel. Na jakékoli otázky ale odmítl odpovědět.

Majitel psů byl podle pokousané paní navíc silně opilý, když si pro rozzuřené psy na zastávku přijel. Ženě neposkytl ani pomoc. Místo toho se vrátil do své chaty a psa, který útočil, brutálně ubodal třemi ranami.

"On jí řekl, paní, já se postarám o psy, počkejte tady, já pro vás přijedu a už nepříjel, mamka si musela zavolat záchranku od sousedů," popisuje syn.

I když ubodaný pes byl řádně očkován proti vzteklině, musí se teď navíc čtyři dny počkat na výsledky testů, které podezření na tuto nemoc vyloučí.

Napadená paní teď bude muset v nemocnici zůstat minimálně 14 dnů. Majiteli psa hrozí kromě obvinění z těžké újmy na zdraví i obvinění z týrání zvířat.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz