Zpravodajství

Hledají se dobrovolníci na testování kondomů

Společnost vyrábějící kondomy oznámila, že po celé Velké Británii hledá dobrovolníky pro testování svých výrobků, a obratem ji zaplavila vlna zájemců.

Firma chce získat informace od pěti tisíc obyvatel Velké Británie, svobodných či žijících v párech, a dozvědět se, jak hodnotí hlavní výrobky této společnosti, tedy kondomy a lubrikanty. Muži i ženy se mohou hlásit prostřednictvím webových stránek. Když byl touto společností prováděn podobný výzkum ve Francii, přihlásilo se už první den 14 tisíc zájemců. Britští dobrovolníci si budou po internetu předávat své dojmy z použití různých typů kondomů a lubrikantů a hodnotit, zda mají kladný vliv na jejich sexuální život.

"Jde nám o to získat informace od velkého množství lidí, kteří si koupí naše výrobky, ale samozřejmě za přísného zachování anonymity," řekla mluvčí společnosti. "Nechceme vyprovokovat nějaký sex-fest ve stylu šedesátých let."

Je ovšem pravděpodobné, že účastníci testu se o zřízení eventuální seznamky či společných tematických večírků postarají sami.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz