Zpravodajství

Virtuální poradna Mgr. Kudlákové otevřena!

Virtuální poradna Mgr. Kudlákové otevřena!
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Potřebujete poradit s problémem, ale bojíte se sáhodlouhých výpovědí psychologů, kterým je mnohdy zatěžko porozumět? Zeptejte se naší magistry Kudlákové. Poradí vám vtipně, rychle, účelně a hlavně anonymně.

„Přátelé, jsem ráda, že byla naše poradna „vypuštěna" mezi vaše problémy. Jsem tady a čekám, až mi povíte o vašich trablech a trápeních a já vám bez zbytečných řečí povím, co si o tom myslím, protože to je podle mého názoru ta nejlepší pomoc," řekla nám na úvod paní Kudláková.

 

Myslíte si, že vám vaše mnohaletá praxe pomohla lidi lépe pochopit? „Pomohla mi uvědomit si, že problémy má každý bez ohledu na přetékající konto, prázdnou kapsu, blond vlasy, tři tituly nebo množství přibetonovaných cihel. A také, že nemá cenu říkat ,To nejde´, protože potom to opravdu nejde." Jste také sama sobě psychologem? „Když jsem se naposledy snažila s přibývajícím věkem smířit na kolečkových bruslích, skončila jsem v motolské nemocnici. Ošetřující lékař mi tehdy řekl, že někdy méně znamená více, a poslal mě i s bruslemi do domácího léčení."

 

Magistra, ač na to možná nevypadá, je zasloužilou mámou pěti dětí. „Dětí není nikdy dost, věřte, že když už jich máte víc než dvě, přestanete počítat, kolik jich vlastně je. Naposledy se moje ratolesti shodly na jedné věci, a to že na všech fotografiích vypadám divně," prozrazuje Kudláková. A manžel? „Byl, ale už dosel," odpoví stručně.

Poradna má stálý odkaz v sekci ANOvinky, v pravém sloupci. Zaslat dotaz můžete okamžitě i z tohoto odkazu!

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz