Zpravodajství

Victoria Beckhamová zneužila invalidní vozík

Jsou slavní, bohatí a obdivovaní. Není divu, že se postupně vžívají do role polobohů a vyžadují, aby se k nim okolí tak chovalo. Nejčerstvější příklad přemrštěné sebestřednosti mediálních celebrit poskytla bývalá Posh Spice a manželka budoucí hvězdy fotbalového týmu LA Galaxy Victoria Beckhamová.

Po návratu z Los Angeles, kde hledala přiměřené sídlo pro svou rodinu, požádala o přistavení elektrického vozíku určeného k přepravě tělesně postižených, osob s omezenou pohybovou schopností a bezmocných seniorů, aby se nemusela pěšky trmácet po areálu londýnského letiště Heathrow. "Přepravní společnost její požadavek promptně vyřídila, aniž by si lámala hlavu s tím, že vozítko nebude po dobu jejího odbavování k dispozici osobám, které jsou na ně odkázány," zuří britský tisk. Vysvětlení tiskového mluvčího, že Victoria se do něj uchýlila jen proto, aby unikla číhajícím paparazziům, pokládá za neuspokojivé.

"Podobně dokazují, že jsou z jiného těsta než prostí smrtelníci, i další celebrity," konstatuje a uvádí, že invalidní vozítko si už před ní vyžádali mimo jiné Paul McCartney, Elton John, Robbie Williams a Britney Spearsová, aby nemuseli putovat pěšky k přepážkám celního a pasového odbavení.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz