Zpravodajství

Pražská policie hledá lupiče z Benešovska

Pražská policie hledá lupiče z Benešovska

Policie pátrá po nebezpečném pachateli Lukáši Vostoupalovi, který má na svědomí dvě loupežná přepadení v Praze. Loupeže jsou si na vlas podobné - Vostoupal vejde do podniku a laškuje se zaměstnanci. Poté vytáhne nůž a nekompromisně požaduje vydání všech peněz. Server nova.cz o tom informoval poručík Jiří Brych z kriminální policie.


"Policie zjistila, že se jedná o Lukáše Vostoupala z okresu Benešov. V současné době po něm stále pátrá. Prosíme o jakékoli informace o této osobě na telefonní linky policie," řekl server nova.cz poručík Jiří Brych z kriminální služby pražské policie.

Zdroj: TV Nova

28. března v půl jedenácté večer tímto způsobem přepadl hernu na Plzeňské ulici na Praze 5. Barmanka mu byla nucena vydat 40 tisíc korun.

 

Peníze mu však asi dlouho nevydržely, jelikož šel loupit opět 1. dubna. Tentokrát si vyhlédl prodejnu Erotic City. Místo erotiky jej však opět zajímaly jen peníze. Za pomoci kuchyňského nože s pětadvaceticentimetrovou břitvou si odnesl 70 tisíc korun.

Vostoupal je asi 180 centimetrů vysoký a má krátké tmavé vlasy. Pokud jste Vostoupal někde viděli, kontakujte linku 158.

Televizní noviny, nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz