Zpravodajství

Odjede Princ Harry do války nepolíbený?

Odjede Princ Harry do války nepolíbený?
Zdroj: Korzo

Velkolepé loučení korunované polibkem na cestu, který mu vtiskne na rty uslzená partnerka, zřejmě na čerstvého poručíka Harry Windsora před blížícím se nasazením v Iráku nečeká. Jeho přítelkyně Chelsy Davyová totiž zrušila plánovanou dovolenou, již chtěli před odjezdem společně strávit v Londýně. A není jediná, koho vnuk královny Alžběty II. svým chováním v poslední době pořádně dopaluje.

Na Harryho je na nejvyšší míru rozezlen i velitel elitního regimentu Blues and Royals, jehož součástí je jednotka průzkumníků, jíž princ velí. Kategoricky mu zakázal nechat si před zahájením bojové mise narůst vousy.

"Karotková barva porostu jeho obličeje by byl zdaleka viditelný a lákavý terč pro nepřátelské odstřelovače," uvedl. Nezůstal však jen u toho. Striktně mu nařídil, že okamžitě musí skoncovat s opíjením a přestat se chovat jako rozmazlený floutek. Jinak ho čeká kázeňský trest!

Probíhající princův pijácký maraton je také hlavním důvodem, proč Chelsy Davyová odmítá přijet se s ním před nasazením na iráckém bojišti rozloučit. Vadí jí zejména, že společnici při nájezdech na londýnské bary mu dělá devětadvacetiletá televizní moderátorka Natalie Pinkmanová. Byla s ním i v okamžiku, kdy se Harry po prohýřené noci porval s paparazzii.

"Ano, žárlím na ni," přiznává Chelsy, která se právě zdržuje v New Yorku a návrat do Londýna nyní odložila na neurčito.

"Svědčí to o hluboké krizi jejich vztahu," komentuje její rozhodnutí jeden z princových blízkých přátel. "Jen málokterá žena by si nechala ujít příležitost rozloučit se s milým před odjezdem na nejnebezpečnější bojiště současného světa," říká, "vždyť už ho nemusí vidět příště živého." Ale Chelsy je to zřejmě jedno.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz