Zpravodajství

Jennifer Anistonová ikonou homosexuálů

Prestižní cenu Media Awards, kterou každoročně uděluje sdružení amerických homosexuálů GLAAD, obdrží v polovině dubna populární hollywoodská herečka Jennifer Anistonová.

Důvod, proč jí organizace uděluje vyznamenání určené "předním průkopníkům v boji za práva gayů a lesbiček", vyrazil dech nejen jejím fanouškům, ale především samotné představitelce oblíbené Rachel z kultovního sitcomu Přátelé. Vysloužila si ji totiž pouze a jedině tím, že v souladu s textem scénáře televizního seriálu Dirt před kamerou vášnivě políbila kolegyni Courtney Coxovou. To stačilo, aby se stala novou ikonou hnutí.
Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz