Zpravodajství

Petr Novotný svého syna v sexu nezaučoval

Petr Novotný svého syna v sexu nezaučoval
Zdroj: Korzo

Dívky mu nedají pokoj a jakmile se Pavel Novotný objeví na nějakém večírku, už je v obležení krásek. Co na něm ale ženy a dívky vidí? Pavel, který je nyní zamilovaný do podnikatelky Líby z Ostravy, tvrdí, že on sám netuší, co za jeho přitažlivostí vězí, zda peníze, osobní charisma nebo otec zařazený do škatulky "celebrita". Ale dodává, že mu to dělá dobře tak jako tak.

"Není ovšem pravda, že by mě otec v sexu nějak zaučoval nebo mi sdělil nějaký speciální návod na to, jak balit holky. To, co mi sdělil v patnácti, jsem už dávno věděl. Zjistil jsem si pro jistotu všechno sám už ve velmi raném věku," přiznal se Pavel.

Pavel také prozradil, že ačkoliv to tak vůbec nevypadá, je jeho otec, bavič Petr Novotný, šílený stydlín a nespěchal ani se svatbou. Ženil se až ve třiatřiceti. Předtím se prý ale dovedl pěkně odvázat.

"Alespoň jsem o tom slyšel. Holky prý vždycky ukecal. Důležité ale je, že je téměř šestadvacet let šťastně ženatý, což je v našem šoubyznysu nevídaná věc," řekl.

Sází na sekt a jahody
Otec i syn Novotní jsou přitom ke svému zevnějšku značně kritičtí a společně hubnou pod dohledem zkušené dietoložky. Podle Pavla ale za tím vším vůbec není zájem zalíbit se ženám, ale snaha udělat něco pro své zdraví.

"Nic se nemá přehánět, nejlepší afrodiziakum je být dobře vyspalý a naladěný. Výborné je samozřejmě dát si ve dvou šampaňské s jahodami, ale pozor, člověk to s ním nesmí přehánět. Při vypití většího množství šampáňa, nebo alkoholu vůbec, se může dostavit pravý opak toho, co čekal, a dojde k fiasku," konstatoval.

O látkách a jídlech povzbuzujících chuť na sex už leccos slyšel... "Slyšel jsem, že na sexuální výkonnost je nejlepší konzumace čokolády a španělské mušky," potvrzuje. "Ale ještě jsem to nevyzkoušel, ta doba ještě nenastala. Jsem se svým sexuálním životem zatím docela spokojený. Co ale budu dělat ve čtyřiceti, těžko říct," pokrčil rameny syn známého baviče.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz