Zpravodajství

Ivanku Trumpovou vzrušují intelektuálové

Mezi modelkami je zřejmě Ivanka Trumpová bílou vránou. Mužský protějšek, jak bývá v této branži obvyklé, totiž nehledá mezi slavnými sportovci, kteří se pyšní atletickými těly. Víc než na zevnějšku jí záleží na partnerově inteligenci.

Dcera amerického stavebního magnáta Donalda Trumpa a jedné z nejslavnějších a nejznámějších Češek Ivany Trumpové se magazínu People svěřila, že ji zajímají pouze takoví jedinci opačného pohlaví, kteří mají něco v hlavě.

"Přátelé neustále vtipkují o tom, že se nakonec provdám za devadesátiletého nositele Pulitzerovy ceny," uvedla půvabná pětadvacetiletá žena.

Muži, kteří nemohou Ivance nabídnout víc než atraktivní zevnějšek, ji nijak nelákají a brzy ji omrzí.

"Podmínkou trvalého vztahu jsou pro mě partnerovy intelektuální schopnosti," zdůraznila a dodala, že nezaškodí ani špetka humoru, jenž dokáže okořenit vztah dvou lidí. Otec by sice rád po jejím boku viděl sportovce, protože sám se jím chtěl v mládí stát, ale u dcery, jež ho jinak miluje a obdivuje, naráží na prudký odpor. Toho pravého a jediného se Ivance zatím nepodařilo najít. A tak příležitostně chodí jen na nezávazné schůzky.

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz